Заходи до Дня української писемності
Заходи до Дня української писемності

Поділитися новиною:

Заходи до Дня української писемності

9 листопада країна святкує День української писемності. У нашій школі теж були проведені заходи до цього, дуже актуального в наш час, свята

9 листопада країна святкує День української писемності. У нашій школі теж були проведені заходи до цього, дуже актуального в наш час, свята. У школі панувала атмосфера національної єдності та любові до рідної мови. Це огляд - конкурс «Орфограминок», на найдбайливішого укладача правил української мови серед  учнів 5 класів, в якому перемогла Литвиненко Валерія (5-А). , вікторина «Чи знаєш ти українську?», проведена вчителем Паращич В.В., яка допомогла учням краще познайомитися з лексикою мови. 

 Наші вчителі підготували та провели брейн-ринг «Подорож патріотів» (Загоруйко О.Я.), конкурс «Найдопитливіший знавець української мови» (Рябих С.С.),  усний журнал «Скільки ти знаєш мов- стільки разів ти людина» (Бондарєва О.І.),  конкурс на найкращого знавця української мови «Говори грамотно»( Дєєва О.Ю.),  виховну годину «Звідки взялася книга»( Обушко С.Я.).

Крім того, учителі української мови організували написання тематичних диктантів до Дня української писемності.

Виховувати любов до рідної мови - нагальне питання сучасності. Адже без розвитку свідомої особистості, яка розуміє свою національну приналежність, неможливо побудувати європейську державу.

ти європейську державу.

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: persha.kupyansk.info/news/id/1264 | Переглядів: 424Дата публікації: 16:27 10.11.2016
Директор школи

Гонта Валентина Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ДПА 2018
Новини пришкільного табору
Пошук
Версія для слабо- зорих