Поїздка до Аквапарку «Джунглі»
Поїздка до Аквапарку «Джунглі»

Поділитися новиною:

Поїздка до Аквапарку «Джунглі»

28 жовтня учні 7-Б класу»(кл.кер.Дєєва О.Ю.) відвідали аквапарк «Джунглі».

28 жовтня учні 7-Б класу»(кл.кер.Дєєва О.Ю.) відвідали аквапарк «Джунглі».  Водні гірки,  атракціони, басейни,  затишний куточок тропічної природи, приємне місце для відпочинку і розваг - ось далеко не повний перелік того, що побачили діти. Цього похмурого холодного  осіннього дня для них це стало справжнім задоволенням.

 «Джунглі» - багатофункціональний розважальний комплекс. На особливу увагу заслуговує архітектурне оформлення фасаду будівлі і його інтер'єру, воно в своєму роді унікально. Тільки в харківських «Джунглях» можна побачити повну імітацію тропічного ландшафту і його флори: водоспади, річки, потічки, буйну рослинність, фрагменти скель і «останків» древніх цивілізацій майя та ацтеків - храмів, пірамід, культових скульптур ... Система клімат-контролю в точності відтворює тропічну атмосферу: температура повітря близько 27 С і дуже висока вологість - відчуття повного занурення в екзотичну природу екваторіальних широт аквапарку «Джунглі».

Діти із задоволенням  плавали, розважалися, адже що може бути прекраснішим, ніж зануритися в атмосферу тропічного середовища - відмінний настрій, позитивні емоції, адреналін і вічне літо. Вони гарно відпочили і тепер з радістю готові  приступити до навчання.

Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: persha.kupyansk.info/news/id/1183 | Переглядів: 359Дата публікації: 16:05 31.10.2016
Директор школи

Гонта Валентина Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ДПА 2018
Новини пришкільного табору
Пошук
Версія для слабо- зорих