Осінній бал «Вікно в Європу»
Осінній  бал «Вікно в Європу»

Поділитися новиною:

Осінній бал «Вікно в Європу»

21 жовтня відбувся традиційний Осінній бал, тема якого «Вікно в Європу». Учні підготували танці та пісні європейських країн.

21 жовтня відбувся традиційний Осінній  бал, тема якого «Вікно в Європу». Учні підготували танці та пісні європейських країн.

Почали свято учні 10-Б запальним ірландським танцем «Рілл». Ірландія- дивовижна країна з прекрасними природними ландшафтами і давньою історією, яка бере свій початок ще з давніх часів.  

 Швеція! Знаходиться на Скандинавському півострові, є одним з членів Європейського союзу. Швеція не брала участі в жодних війнах протягом майже двох століть, включаючи дві світові війни. Учні 8-Г класу співали пісню швецького виконавця. 
Культура Норвегії міцно пов'язана з історією і географічним положенням країни. На початку 1990-х стала відома як батьківщина блек-металу. До теперішнього часу велика кількість музичних колективів, відомих за її межами,  дотримуються в музиці стилю джаз, метал і електронної музики.

10 - В клас приготував танок у норвезькому стилі.

Іспанія –це  королівство, вона вступила до  Європейського Союзу в 1985 році.  Своєрідним танцювальним символом цієї прекрасної країни є фламенко. Музичний жанр приголомшливий, він без слів може розповісти про все: щире кохання, глибоку ненависть, нестримну радість. Тож, учні 9 - В класу  приготували  пристрасний танець фламенко.

Знайомство з Францією продовжили  учні 8-А класу, які приготували грайливий танець.

Завершилося свято запальною українською піснею «А у нас на Україні всі садки квітучі», бо настала черга нашої рідної країни стати повноправним членом Європи не тільки географічно. Адже Україна – країна солов’їного співу, червоних маків, родючого чорнозему, смачного борщу та гарних дівчат.

Осінній бал справив гарні враження, бо кожен з учнів міг розкрити свій творчий потенціал.

Альбом: Осінній  бал «Вікно в Європу» Альбом: Осінній  бал «Вікно в Європу» Альбом: Осінній  бал «Вікно в Європу» Альбом: Осінній  бал «Вікно в Європу» Альбом: Осінній  бал «Вікно в Європу» Альбом: Осінній  бал «Вікно в Європу» Альбом: Осінній  бал «Вікно в Європу» Альбом: Осінній  бал «Вікно в Європу»
Web-адреса: persha.kupyansk.info/news/id/1135 | Переглядів: 431Дата публікації: 13:16 24.10.2016
Директор школи

Гонта Валентина Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ДПА 2018
Новини пришкільного табору
Пошук
Версія для слабо- зорих