Публічна інформація | Шкільна документація | Протоколи засідань педагогічної ради | Витяг із протоколу спільного засідання педагогічної ради та ради школи від 26.05.2016 року №5
Витяг із протоколу спільного засідання педагогічної ради та ради школи від 26.05.2016 року №5

Витяг із протоколу спільного засідання педагогічної ради та ради школи

Куп'янської загальноосвітньої школи І-Ш ступенів №1

Куп’янської міської ради Харківської області

 

від 26.05.2016 №5

 

 

Порядок денний:

  1. Про перевід учнів 1-4,5-8,10 класів до наступного класу та нагородження окремих учнів Похвальними листами

(доповідач Алтанець Н.А.).

 

ПОСТАНОВИЛИ:

  1. Перевести:

з 1-А до 2-А таких учнів:

 

Биліно Каріна Валеріївна

Бистрицький Олексій Віталійович

Богдан Ярослав Станіславович

Борисенко Катерина Григорівна

Величко Дар’я Дмитрівна

Гаврилюк Владислав Віталійович

Герасименко Поліна Романівна

Гірман Анастасія Олександрівна

Дмитренко Дмитро Олександрович

Жорник Маргарита Володимирівна

Келеберда Єгор Олександрович

Киричок Єлизавета Анатоліївна

Костенко Ілля Олегович

Ляліна Ангеліна Дмитрівна

Марченко Валерій Сергійович

Пілюшенко Валентин Володимирович

Полякова Аліна Михайлівна

Редя Дар’я Михайлівна

Рябих Яна Вікторівна

Снімщікова Вікторія Олександрівна

Тимохіна Дар’я Євгеніївна

Тимошенко Вікторія Олександрівна

Удовік Давід Віталійович

Хатнянська Єлізавєта Олексіївна

 

Усього 24 учні

 

з 1-Б до 2-Б таких учнів:

 

Анікіна Варвара Олександрівна

Бульба Поліна Тарасівна

Волчек Аріна Романівна

Гольмах Ігор Олександрович

Діденко Тетяна Віталіївна

Дмитрієв Ілля Дмитрович

Дубов Дмитро Юрійович

Єрмоленко Лев Валерійович

Єрмоленко Мілана Валеріївна

Кобченко Діана Вікторівна

Кондратенко Ілля Володимирович

Кравченко Анна Віталіївна

Кривошеев Олександр Вахідович

Ляшенко Аліса Олексіївна

Марютін Максим Олексійович

Мікоткіна Анастасія Євгенівна

Наливайко Адріана Сергіївна

Паламарчук Ілля Русланович

Придаткін Владислав Дмитрович

Романовський Родіон Андрійович

Скрипниченко Марія Олексіївна

Сорокіна Вікторія Веніамінівна

Ткаченко Михайло Олегович

Торшина Інна Євгенівна

Шапка Олег Олександрович

Юрчук Анастасія Андріївна

 

Усього 26 учнів

 

з 1-В до 2-В таких учнів:

 

Александров Тимофій Романгович

Безуглий Олександр Васильович

Бєлоножко Крістіна Віталіївна

Веретіна Дарина В`ячеславівна

Вишняков Олексій Сергійович

Вознюк Ілля Володимирович

Гома Давід Миколайович

Гома Павло Миколайович

Гречановска Софія Сергіївна

Карапетян Рузана Артурівна

Катречко Михайло Павлович

Компанієць Владислав Андрійович

Конденко Ангеліна Артурівна

МартовицькаПоліна Романівна

Нагайчук Ярослав Олегович

Овчарова Марія Олександрівна

Пічка Даніл Пвлович

Поліщук Айлін Євгеніївна

Радченко Нікіта Віталійович

Руденко Ілля Вадимович

Шапка Анастасія Максимівна

Соболівський Єгор Романович

 

 

Усього 22 учні

 

з 1-Г до 2-Г таких учнів:

 

 

Бондаренко Поліна Миколаївна

Булала Кирило Борисович

Верченко Анастасія Романівна

Гордієнко Кирило Сергійович

Денисенко Валерія Валеріївна

Дереневський Микита Андрійович

Кашуба Ярослав Анатолійович

Колесник Ангеліна Євгенівна

Колесник Валерія Сергіївна

Колесник Єлизавета Віталіївна

Коробцова Ірина Ігорівна

Ліннік Владислав Віталійович

Ляпощенко Лада Олександрівна

Маніло Єгор Олексійович

Мастєрова Анастасія Олександрівна

Мельник Марк Євгенович

Півньов Дмитро Олександрович

Погранічний Костянтин Віталійович

Решетняк Вікторія Сергіївна

Савельєва Анастасія Романівна

Сєров Георгій Іванови

Степков Ілля Сергійович

Ткаченко Кирило Олександрович

Удовік Єгор Сергійович

Фатієнко Лілія Віталіївна

Фінько Анастасія Павлівна

Шапка Єгор Ігорович

 

Усього 27 учнів

 

з 1-Д до 2-Д таких учнів:

 

 

Азюкіна Олександра Володимирівна

Бандур Ілля Сергійович

Богатирьов Богдан Леонідович

Репка Богдан Геннадійович

Гончаренко Богдан Геннадійович

Доценко Артем Олександрович

Жорниченко Валерія Дмитрівна

Іщенко Богдан Євгенійович

Коваль Аліса Валеріївна

Ковальова Поліна Олексіївна

Кравченко Дар’я Олексіївна

Лисенко Єлизаветта Олександрівна

Лук’янов Ілля Максимович

Пошаревська Софія Андріївна

Свінарьов Святослав Олександрович

Толкачева Вероніка Миколаївна

Хлюбка Олег Олександрович

Швєц Тетяна Іванівна

Шило Катерина Євгеніївна

Шинкарьова Марія Вікторівна

Штефан Софія Юріївна

 

Усього 21 учень

 

2. Відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.07.2015 за № 924/27369 та на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів 2, 3, 5-8, 10 класів перевести:

 

з 2-А до 3-А таких учнів:

 

Білоус - Золотарьов Матвій Євгенович

Бочарова Поліна Артемівна

Васільєв Нікіта Андрійович

Водолазська Катерина Дмитрівна

Герасименко Єлизавета Дмитрівна

Горкуненко Анна Ігорівна

Друшляк Вероніка Віталіївна

Єфименко Юлія Євгенівна

Жорник Анна Володимирівна

Загоруйко Наталя Володимирівна

Зайцева Валерія Олексіївна

Ліненко Єлизавета Олегівна

Лобунець Поліна Вадимівна

Любая Олександра Сергіївна

Ляшенко Сергій Віталійович

Ляшенко Юлія Юріївна

Михайлов Михайло Олегович

Орлова Софія Геннадіївна

Овчаренко Лілія Сергіївна

Полторацька Софія Олександрівна

Реуцький Антон Леонідович

Рудих Олександр Олександрович

Рудницьккй Дмитро Сергійович

Садовська Валерія Валеріївна

Солодухін Нікіта Віталійович

Судавцов Максим Андрійович

 

Усього 26 учнів

 

 

з 2-Б до 3-Б таких учнів:

 

Антоненко Кристина Денисівна

Бирка Богдан Русланович

Богданова Варвара Олександрівна

Боровець Гліб Олексійович

Водолазська Поліна Сергіївна

Гета Глєб Сергійович

Губін Данило Геннадійович

Женжера Маргарита Віталіївна

Ільчишина Ілона Віталіївна

Коваленко Анастасія Віталіївна

Куліченко Анастасія Євгеніївна

Лисенко Владислав Олексійович

Лисянська Діана Євгенівна

Мальцева Марина Андріївна

Мирошниченко Артем Вадимович

Перетятько Дмитро Іванович

Петров Артьом Максимович

Сєрова Євгенія Іванівна

Соболь Євгенія Дмитрівна

Супрун Діана Віталіївна

Томаєва Єлизавета Романівна

Третяк Аліна Артемівна

Шевченко Софія Олександрівна

Щербаков Ілля Михайлович

Юрковець Юлія Дмитрівна

Савченко Євгенія Олександрівна

 

Усього 26 учнів

 

 

з 2-В до 3-В таких учнів:

 

Алдакімова Валерія Сергіївна

Бережна Тетяна Іванівна

Бондаренко Михайло Андрійович

Волошина Альбіна Віталіївна

Горулько Ростислав Андрійович

Горулько Ярослав Андрійович

Доленко Аліса Станіславівна

Загребельна Альона Сергіївна

Звонар Артем Олександрович

Кашенко Анастасія Андріївна

Кашенко Ігор Дмитрович

Козьменко Карина Віталіївна

Котелевець Тетяна Олексіївна

Крючкова Анастасія Максимівна

Лейба Вероніка Степанівна

Маслікова Єлизавета Денісівна

Овчаренко Софія Максимівна

Прокопенко Поліна Андріївна

Сарнавський Владислав Андрійович

Сизонова Вероніка Андріївна

Соловей Денис Дмитрович

Федоренко Рєнат Євгенович

Хачатрян Софія Артемівна

Щира Луїза Сергіївна

 

Усього 24 учні

 

 

з 2-Г до 3-Г таких учнів:

 

Белов Олександр Сергійович

Білоцерківський Дмитро Олександрович

Василець Владислав Володимирович

Горобинська Катерина Сергіївна

Доленко Дмитро Юрійович

Загоруйко Дар’я Михайлівна

Зайко Анна Олегівна

Закуцький Лев Олегович

Іванов Максим Сергійович

Кардаш Іван Романович

Кравченко Тимофій Віталійович

Леонова Олександра Ігорівна

Нагайчук Дар’я Олегівна

Позігун Арина Віталіївна

Пятенко Павло Романович

Пятницький Ярослав Ігорович

Савран Валерій Сергійович

Салацька Софія Євгенівна

Скочко Богдан Олегович

Трубіна Кіра Андріївна

Трущ Микита Сергійович

Чалий Юрій Миколайович

Хреновська Олександра Миколаївна

 

Усього 23 учні

 

 

з 3-А до 4-А таких учнів:

 

Боровкова Аліна Романівна

Бритікова Дар’я Євгеніївна

Жорнік Єгор Дмитрович

Жуков Кирило Олегович

Кваша Анастасія Романівна

Кирпатенко Тетяна Валеріївна

Кононіхін Станіслав Сергійович

ЛевігаАріна Русланівна

Маньков Богдан Валерійович

Мосорук Ігнат Сергійович

Назаров Данило Олексійович

Новак Артем Олександрович

Олим Оскар Олександрович

Пархоменко Владислав Олександрович

Разініна Анастасія Вадимівна

Реуцький Михайло Сергійович

Савінова Єва Валеріївна

Садовський Андрій Дмитрович

Реуцький Іван Олександрович

Хлюпіна Софія Олександрівна

Цілуйко Дар’я Андріївна

Чернов Даниїл Ігоревич

Шутєєв Михайло Сергійович

ЯловегаКристина Михайлівна

 

Усього 24 учні

 

з 3-Б до 4-Б таких учнів:

 

Білий Владлен Віталійович

Бойко Дмитро Володимирович

Болюх Кирило Олександрович

Герман Софія Сергіївна

Глушко Анастасія Вікторівна

Груднина Єгор Андрійович

Долгарєв Данило Максимович

Зайченко Назар Павлович

Зюзюка Катерина Андріївна

Іванова Анна Євгенівна

Кириловець Сергій Вікторович

Ковток Євгеній Ігорович

Кулькова Поліна Тоджедівнівна

Лічман Анна Олексіївна

Лобас Анна Сергіївна

Ляшенко Дар’я Олегівна

Ляшенко Микита Олександрович

Мальцева Ірина Віталіївна

Наливайко Артем Сергійович

Нікулін Андрій Юрійович

Обушко Єлизавета Володимирівна

Постніков Олександр Олександрович

Ратушний Олександр Ігорович

Санін Максим Сергійович

Ситник Євген Дмитрович

Ткаченко Тимур Олександрович

Тищенко Маргарита Віталіївна

Фінько Максим Юрійович

Чугунов Олексій Володимирович

 

Усього 29 учнів

 

з 3-В до 4-В таких учнів:

 

Безугла Ірина Василівна

Борисенко Олександр Сергійович

Ващенко Станіслав Олександрович

Веремчук Вікторія Олександрівна

Герасько Олексій Андрійович

Дем’яненко Сніжана Євгенівна

Дмитрієнко Софія Миколаївна

ЖорникВячеслав Сергійович

Сизонов Олександр Юрійович

Калініна Еверіта Романівна

Конденко Артем Ігорович

Кондратьєва Евеліна Сергіївна

Кравченко Ігор Віталійович

Кривуля Дмитро Віталійович

Левкуша Діма Павлович

Лисенко Юлія Сергіївна

Лобанова Марія Анатоліївна

Ляшенко Данило Андрійович

Маслік Аркадій Олексійович

Ненадкевич Олександр Сергійович

Остапчук Софія Юріївна

Писаренко Дар’я Дмитрівна

Писаренко Марія Дмитрівна

Сосюра Каріна Олексіївна

Стібіш Денис Андрійович

Сядриста Юлія Ігорівна

Ткаченко Марина Володимирівна

Толстопят Аліна Володимирівна

Фоміна Марина Валеріївна

Петрова Валерія Вікторівна

 

Усього 30 учнів

 

з 3-Г до 4-Г таких учнів:

 

Білозерська Катерина Володимирівна

Бондаренко Кіра Андріївна

Бусаєв Сергій Олегович

Василець Кіра Устинівна

Величко Вероніка Миколаївна

Григораш Тадей Ярославович

Гулак Євгенія Олександрівна

Донцов Павло Олександрович

Камеристий Артем Євгенович

Гармаш Єгор Ігорович

Козачок Каріна Дмитрівна

Кругляк Ілля Андрійович

Лобас Діана Віталіївна

Лобас Кирило Дмитрьович

Ляшенко Марія Юріївна

Макогонова Єлизавета Миколаївна

Малиш Владислав Володимирович

Пухтаєвич Софія Євгенівна

Рочняк Владислав Віталійович

Толмачова Єлизавета Артемівна

Третяк Єлизавета Віталіївна

Холодкова Ілона Олександрівна

Чалий Максим Олексійович

Черткова Катерина Максимівна

Штих Андрій Романович

Ярошенко Станіслава Дмитрівна

 

Усього 26 учнів

 

з 5-А до 6-А таких учнів:

 

Водолазька Валерія Дмитрівна

Вороніна Валерія Олександрівна

Гайдідей Юлія Олександрівна

Герасименко Данило Валерійович

Ємельянов Даниїл Юрійович

Кузніцова Анна Віталіївна

Курило Олександра Сергіївна

Лаута Ангеліна Олександрівна

Лотнік Валерія Володимирівна

Ляшенко Дмитро Русланович

Мирошниченко Ірина Юріївна

Наконешна Карина Сергіївна

Семерак Анастасія Віталіївна

Сизонова Тетяна Євгенівна

Ситник Валерія Миколаївна

Сливка Анжеліка Русланівна

Соляний Павло Ігорович

Тімко Микита Володимирович

Уласов Ярослав Юрійович

Циба Владислава Сергіївна

Чала Дар»я Олександрівна

Чікін Вадим Дмитрович

Чобіток Анастасія Євгенівна

Щербина Дарина Іванівна

 

Усього 24 учні

 

з 5-Б до 6-Б таких учнів:

 

Вандик Олександр Ігорович

Воронцов Олег Станіславович

Григорова Віолета Романівна

Єфименко Аліна Євгенівна

Жорніченко Ігор Андрійович

Загоруйко Богдан Олексійович

Зюзюка Дар’я Андріївна

Коваленко Максим Олексійович

Ковальова Софія Олексіївна

Кравченко Валерія Віталіївна

Кушнар Дмитро Андрійович

Мироненко Єлизавета Віталіївна

Погребняк Олександр Олександрович

Садовничий Данило Андрійович

Семенов Володимир Олегович

Сіроклин Анастасія Олександрівна

Сіпко Валерія Сергіївна

Фатюшин Віталій Олександрович

Федоренко Андрій Володимирович

Щур Юлія Романівна

Ярмончик Валерія Олегівна

Решетняк Віталій Андрійович

Мілаєв Владислав Олегович

Шевченко Сергій Сергійович

 

Усього 24 учні

 

з 5-В до 6-В таких учнів:

 

Андрущенко Дар`я Олександрівна

Браславець Дмитро Богданович

Бурківський Олександр Сергійович

Вишняков Олександр Сергійович

Водолазська Анастасія Ігорівна

Гапоненко Данило Русланович

Григоренко Вікторія Сергіївна

Гринько Олена Андріївна

Гусарова Діана Вікторівна

Доленко Анна Юріївна

Жорник Дар’я Олексіївна

Ковшар Максим Сергійович

Кондратенко Олександр Володимирович

Крупко Максим Дмитрович

Купрієнко Роман Олександрович

Ляшенко Микита Сергійович

Маринін Владислав Миколайович

Нуріддінов Артем Володимирович

Тарасов Максим Євгенійович

Толстопят Анастасія

Володимирівна

Трегуб Роман Володимирович

Водолазській Володимир Олександрович

Саніна Ангеліна Миколаївна

 

Усього 23 учні

 

з 5-Г до 6-Г таких учнів:

 

Балабай Денис Михайлович

Губина Софія Максимівна

Давідов Денис Олексійович

Дорошенко Вероніка Миколаївна

Доценко Даниїл Олександрович

Ківшар Карина Ігорівна

Коряка Єлизавета Андріївна

Кислякова Дарина Сергіївна

Курбатов Дмитро Андрїйович

Коньшина Наталія Сергіївна

Логунова Софія Олександрівна

Лакішек Анна Владиславівна

ЛяпощенкоПавлоОлександрович

Меркело Віта Віталіївна

Мороз Валерія Михайлівна

Погребняк Микита Олегович

Погребняк Анастасія Романівна

Плужнік Анна Олегівна

Прасолов Микита Ігорович

Самойлов Андрій Сергійович

Сарнавський Кирило Андрійович

Сидорова Адріана Андріївна

Шикунова Вікторія Олександрівна

Шкарнега Софія Олександрівна

 

Усього 24 учні

 

з 6-А до 7-А таких учнів:

 

Бакай Руслана Андріївна

Богдан Дмитро Владиславович

Бондарєв Ілля Андрійович

Водолажська Єлизавета Юріївна

Галиця Іван Васильович

Гордієнко Владислав Сергійович

Гряник Анна Миколаївна

Дмитрієва Марія Дмитріївна

Каменюка Олександр Андрійович

Капленко Сергій Віталійович

Карпов Антон Миколайович

Клименко Поліна Валеріївна

Коротка Альона Валеріївна

Кравченко Єлизавета Сергіївна

Кусков Михайло Васильович

Куценко Владислав Олександрович

Липовий Владислав Сергійович

Новак Владислав Віталійович

Осадчий Олександр Євгенович

Пирогов Андрій Олексійович

Пятенко Владислав Романович

Ситнік Ярослав Юрійович

Таволжанська Ірина Сергіївна

Тітова Софія Олександрівна

Толста Єлизавета Андріївна

Удовік Микита Сергійович

Шабалтас Карина Сергіївна

Шейченко Анастасія Сергіївна

Щербан Тихон Васильович

 

 

Усього 29 учнів

 

 

з 6-Б до 7-Б таких учнів:

 

Альбоща Катерина Олексіївна

Банзюк Ілля Андрійович

Бібік Віолета Олександрівна

Біленька Уляна Андріївна

Віцота Валерія Валеріівна

Демченко Данило Сергійович

Жак Дар’я Вїталіївна

Звєрєв Денис Русланович

Іванова Дар’я Вадимівна

Клюса Вадим Михайлович

Ковчун Дмитро Андрїйович

Козиревська Юлія Сергіївна

Кравченко Евеліна Віталіївна

Краснокутський Андрій

Валерійович

Лашин Антон Олександрович

Лещенко Владислав Вадимович

Літвін Марина Володимирівна

Мажнікова Катерина Сергіївна

Мариніч Анастасія Олегівна

Марченко Ксенія Сергіївна

Москаленко Дарина Дмитрівна

Нестеровська Карина Сергіївна

Нікуліна Катерина Вікторівна

Подкопаєва Юлія Максимівна

Пупкова Дар’я Дмитрівна

Севостьянова Карина Віталіївна

Сизонова Аміна Миколаївна

Ткач Маргарита Віталіївна

Черкасова Катерина Анатоліївна

Швацька Світлана Сергіївна

 

Усього 30 учнів

 

 

з 6-В до 7-В таких учнів:

 

Бондаренко Вікторія Андріївна

Вєтров Ілля Олегович

Євдокієнко Дар'я Романівна

Кулькова Дар'я Таджидінівна

Куриленко Денис Олександрович

Копійка Вікторія Богданівна

Любенський Іван Андрійович

Ляшенко Олена Андріївна

Малуха Валерія Максимівна

Нюкалов Ярослав Олександрович

Радченко Даниїл Євгенович

Михайльов Кирило Сергійович

Соколова Наталія Олександрівна

Сидоренко Данило Євгенович

Соляник Віталій Юрійович

Таран Олександр Олександрович

Тарасов Дмитро Анатолійович

Убоженко Олександр Романович

Христич Кирило Вадимович

Шарін Антон Дмитрович

Ширінкін Дмитро Володимирович

Штефан Герман Юрійович

Яловега Данило Михайлович

 

 

Усього 23 учні

 

 

з 7-А до 8-А таких учнів:

 

Василець Євгеній Едуардович

Вовк Єлизавета Сергіївна

Гараган Денис Леонтійович

Дем’яненко Дмитро Євгенович

Іванов Олексій Ярославович

Ковчун Дар’я Андріївна

Лапін Дмитро Андрійович

Левіга Поліна Едуардівна

Ломакін Микита Віталійович

Ляхова Анна Едуардівна

Мацко Дмитро Олександрович

Приліпська Олеся Олександрівна

Романюк Ірина Романівна

Рудницький Дмитро Янович

Садовський Михайло Дмитрович

Скрипкарьова Валерія Романівна

Ткаченко Дмитро Олександрович

Трущ Ангеліна Юріївна

Шибінський Андрій Олегович

Щербакова Поліна Михайлівна

 

 

Усього 20 учнів

 

 

з 7-Б до 8-Б таких учнів:

 

Бібік Ігор Олександрович

Білоцерківська Діана Олександрівна

Григорова Владислава Андріївна

Донецька Аліна Володимирівна

Доценко Юлія Володимирівна

Друк Євгеній В’ячеславович

Єфременко Ілля Володимирович

Золотарьов Віктор Андрійович

Ільїн Ігор Олександрович

Ісаєва Анастасія Олексіївна

Козирєв Владислав Юрійович

Коротун Ярослав Русланович

Мазко Іван Романович

Малига Марина Євгеніївна

Малишева Аліна Альбертівна

Михайлова Анастасія Андріївна

Ніязова Анастасія Юріївна

Овчаренко Владислав Сергійович

Ситнік Михайло Дмитрович

Стороженко Марія Іванівна

Фурсов Микита Сергійович

Чернявська Анастасія Сергіївна

Чугунова Олександра Володимирівна

Шаповалов Роман Олександрович

Щербан Олександр Васильович

 

Усього 25 учнів

 

з 7-В до 8-В таких учнів:

 

Антіпов Віталій Олександрович

Валієв Михайло Михайлович

Василевський Олександр Сергійович

Гончаров Гліб Ігорович

Горобинський Дмитро Сергійович

Доценко Владислав Олександрович

Кашенко Станіслав Олександрович

Кваша Юлія Сергіївна

Копійка Віталій Сергійович

Косолапова Діана Юріївна

Кравченко Олександр Віталійович

Кузніченко Ірина Максимівна

Мажулін Андрій Романович

Моісеєва Єлизавета Олександрівна

Москаленко Ілона Віталіївна

Прномарьова Софія Ігорівна

Потаман Ксенія Дмитрівна

Овчаренко Олександр Сергійович

Одінцова Дар’я Андріївна

Раченко Антон Ігорович

Удалов Анатолій Віталійович

Яценко Дар’я Олександрівна

 

Усього 22 учні

 

з 7-Г до 8-Г таких учнів:

 

Базанов Максим Едуардович

Білозор Станіслав Валерійович

Бондаренко Богдан Олегович

Галич Максим Євгенійович

Головаш Ілля Сергійович

Кругляк Давид Сергійович

Куценко Андрій Віталійович

Левадна Ольга Ігорівна

Лелякова Таїсія Сергіївна

Писаренко Єлизавета Сергіївна

Петрова Поліна Миколаївна

Пономаренко Поліна Володимирівна

П‘явка Сніжана Федорівна

Попович Єгор Сергійович

Рибін Ілля Володимирович

Сабада Сергій Борисович

Сергієнко Олександр Олександрович

Сухомлин Артем Петрович

Шинкаренко Діана Олегівна

Шишова Олександра Андріївна

Фатюшин Сергій Олександрович

Ягодка Наталія Олегівна

 

Усього 22 учні

 

з 8-А до 9-А таких учнів:

 

Бабич Дмитро Вадимович

Баландін Данило Сергійович

Бондарєва Соф’я Андріївна

Буслова Вікторія Олександрівна

Буслова Карина Олександрівна

В’язовська Марія Романівна

Гоптенко Яна Юріївна

Грідчина Яна Сергіївна

Давидченко Ірина Сергіївна

Донцов Єгор Олександрович

Дубова Анастасія Романівна

Загоруйко Олена Володимирівна

Кайгородцев Ернест Володимирович

Каменюка Денис Вадимович

Кашуба Олександра Андріївна

Кобилкіна Єлизавета Олександрівна

Кокітко Денис Іванович

Лазуренко Олександр Олександрович

Ляшенко Андрій Олександрович

Мальцева Юлія Дмитрівна

Паровишник Кристіна Сергіївна

Радченко Вадим Ігорович

Рудницький Даниїл Сергійович

Саленко Дар’я Олександрівна

Сірий Олег Ігорович

Тихоненко Марія Олександрівна

Фірсова Анастасія Олексіївна

Ягодка Діана Олексіївна

 

Усього 22 учні

 

з 8-Б до 9-Б таких учнів:

 

Андреєв Сергій Сергійович

Афанасьєв Михайло Михайлович

Байдаков Денис Сергійович

Белов Олександр Володимирович

Бучок Владислав Сергійович

Ведут Юлія Віталіївна

Джулай Єлизавета Петрівна

Зайченко Анна Олексіївна

ІванцоваАміна Русланівна

Ілюшина Анна Євгеніївна

Коваленко Владислава Юріївна

Козирєв Ростислав Євгенійович

Козлова Світлана Андріївна

Колесник Даниїл Віталійович

Конотопцев Володимир Володимирович

Лаврут Анастасія Михайлівна

Лимар Марина Володимирівна

Мальцев Денис Геннадійович

Михальченко Ігор Віталійович

Орлова Аріна Олександрівна

Павленко Данііл Віталійович

Паламарчук Богдан Геннадійович

Романенко Наталія Павлівна

Руденко Артем Сергійович

Серебрянська Анастасія Сергіївна

Синюков Кирило Михайлович

Суркова Катерина Вікторівна

Титарчук Олександр Павлович

Українець Артем Євгенович

 

 

Усього 29 учнів

 

з 8-В до 9-В таких учнів:

 

Безродній Олексій Вікторович

Белей Дмитро Ігорович

Войт Анна Сергіївна

Долгополов Олексій Максимович

Ерьоменко Микита Олександрович

Жадановська Лілія Сергіївна

Жукова Вероныка Сергіївна

Кашуба Олег Ігорович

Котельніков Ілля Валерійович

Кругляк Дар’я Андріївна

Кудряшов Данило Русланович

Лапіна Ольга Андріївна

Міхнов Михайло Олександрович

Мішенін Дмитро Олександрович

Пільтенко Тарас Андрійович

Полторацький Владислав Олександрович

Прус Анна Андріївна

Рудаєв Родіон Артемович

Синявський Максим Сергійович

Соловей Аліна Дмитрівна

Фінько Артем Юрійович

Червона Ірина Юріївна

Шевцова Валерія Петрівна

Ремез Ярослава Віталіївна

Бандуров Дмитро Віталійович

 

Усього 25 учнів

 

з 10 до 11 таких учнів:

 

Байбак Карина Романівна

Борисенко Анастасія Валеріївна

Борисенко Ірина Сергіївна

Власюк Анастасія Володимирівна

Гарна Елеонора Вадимівна

Калашнікова Дарина Дмитрівна

Калуженова Валерія Вячеславівна

Книш Анна Сергіївна

Коваленко Ксенія Андріївна

Колесник Валерія Євгенівна

Коньшин Володимир Сергійович

Кошечкін БогданАндрійович

Кучеренко Катерина Дмитрівна

Лобас Лілія Ігорівна

Ляшенко Карина Сергіївна

Нагаєць Лілія Дмитрівна

Орлов Дмитро Геннадійович

Орловська Лілія Володимир.

Пігіда Юлія Володимирівна

Побєдімова Дар’я Сергіївна.

Скібчик Анастасія Вікторівна

Скоріков Володимир Андрійович

Хлюпка Валерія Іванівна

Шиляєва Олександра Юріївна

Шиляєва Ольга Юріївна

Шнякіна Анастасія Володимирівна

Яковенко Андрій Віталійович

Кушнар Ілля Олександрович

Загребельний Микита Ігорович

 

Усього 29 учнів

 

3. Відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.07.2015 за № 924/27369 на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів та державної підсумкової атестації перевести

 

з 4-А до 5-А таких учнів:

 

Бондаренко Анастасія Олександрівна

Гешур Богдан Михайлович

Жаб’як Дмитро Віталійович

Женжера Вероніка Віталіївна

Жорник Анна Володимирівна

Зеленський Іван Віталійович

Ілюшина Ксенія Євгенівна

Книш Дар’я Олексіївна

Колесник Станіслав Ігорович

Кравченко Євгеній Олегович

Кузнєцов Антон Олегович

Левкуша Діана Павлівна

Лисенко Анастасія Миколаївна

Литвиненко Валерія Сергіївна

Марков Кирило Сергійович

Марченко Юлія Сергіївна

Мироненко Лілія Вячеславівна

Мороз Данило Сергійович

Нікулін Максим Вікторович

Руденко Артем Сергійович

Рябець Дмитро Олегович

Серікова Анастасія Романівна

Солонина Дмитро Олександрович

Стебновський Ігор Сергійович

Тесленко Єлізавета Сергіївна

Федяй Діана Євгенівна

Шевченко Олександр Андрійович

Шовгеня Анжела Анатоліївна

 

Усього 28 учнів

 

з 4-Б до 5-Б таких учнів:

 

Водолазська Людмила Миколаївна

Гапіцон Кирило Русланович

Гонтар Іван Сергійович

Деркач Єлизавета Олександрівна

Івашечкін Олександр Валентинович

Книш Владислав Олексійович

Козарєва Анна Володимирівна

Козир Владислав Тарасович

Колій Станіслав Олександрович

Коньшина Аліна Романівна

Лебеденко Кирило Максимович

Мкртчян Адан Аліксанович

Пластун Вероніка Олексіївна

Пропльотін Сергій Андрійович

Путілін Богдан Віталійович

Руденко Юлія Сергіївна

Русських Максим Васильович

Супрун Данило Олександрович

Тур Олексій Олександрович

Холоділов Артем Андрійович

Черняк Іван Борисович

Чорний Микита Сергійович

Чуй Вероніка Сергіївна

Чумак Валерія Віталіївна

Шаронін Герман Олексійович

Пруцька Карина Віталіївна

 

Усього 26 учнів

 

з 4-В до 5-В таких учнів:

 

Абакумов Станіслав Олександрович

Багач Каріна Євгенівна

Безгодкова Юлія Андріївна

Бондаренко Анастасія Олександрівна

Бредіхіна Олеся Олександрівна

Бредченко Дар’я Сергіївна

Гондар Данило Романович

Данюк Вікторія Вікторівна

Донцова Анна Віталіївна

Дєрюгіна Каміла Олегівна

Дубініна Вікторія Сергіївна

Кабанова Дар’я Віталіївна

Кругляк Ксенія Андріївна

Лукашевич Михайло Олександрович

Малишева Кира Олександрівна

Подлужний Антон Костянтинович

Пузирьова Вікторія Олегівна

Рассохіна Анастасія Євгенівна

Сердюк Андрій Сергійович

Секретова Анастасія Миколаївна

Судавцов Дмитро Андрійович

Тимошенко Олександр Романович

Удовиченко Юрій Дмитрович

Холодкова Аліна Олексіївна

Чепєлєва Єлизавета Михайлівна

Чирков Богдан Сергійович

Шкарупіло Даніїл Тарасович

Щербан Ірина Василівна

Лихоман Карина Ігорівна

 

Усього 29 учнів

 

з 4-Г до 6-Г таких учнів:

 

Бало Вікторія Юріївна

Бухкало Єлизавета Олександрівна

Гавриленко Андрій Олександрович

Герасименко Савелій Сергійович

Гнатченко Дмитро Володимирович

Григорова Ксенія Олегівна

Жуков Костянтин Сергійович

Коротун Аріна Юріївна

Кощєєва Діана Григорівна

Кравченко Богдана Євгенівна

Кравченко Євгеній Віталійович

Кравченко Ярослав Євгенович

Крохіна Наталя Артемівна

Ладанова Ніна Вікторівна

Бутенко Ірина Віталіївна

Лимаренко Глєб Дмитрович

Мизюн Евеліна Вадимівна

Покусаєв Артур Володимирович

Прєснов Єгор Олександрович

Реуцький Максим Сергійович

Сєгнєт Костянтин Миколайович

Соколов Максим Едуардович

Тітова Поліна Романівна

Шмараєва Катерина Сергіївна

 

Усього 24 учні

 

4. Відповідно до Положення про Похвальний лист «За високі досягнення у навчанні» та Похвальну грамоту «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 11.12.2000 № 579 згідно зі змінами до Положення про Похвальний лист «За високі досягнення у навчанні» та Похвальну грамоту «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 27.02.2015 № на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів нагородити Похвальним листом та Похвальною грамотою:

 

№ з/п

Прізвище, ім׳я учня

клас

1

Бочарова Поліна Артемівна

2

Загоруйко Наталя Володимирівна

3

Ліненко Єлизавета Олегівна

4

Ляшенко Сергій Віталійович

5

Садовська Валерія Валеріївна

6

Водолазська Поліна Сергіївна

7

Ільчишина Ілона Віталіївна

8

Перетятько Дмитро Іванович

9

Сєрова Євгенія Іванівна

10

Алдакімова Валерія Сергіївна

11

Волошина Альбіна Віталіївна

12

Кашенко Ігор Дмитрович

13

Соловей Денис Дмитрович

14

Кардаш Іван Романович

15

Хреновська Олександра Миколаївна

16

Жорнік Єгор Дмитрович

17

Кваша Анастасія Романівна

18

Левіга Аріна Русланівна

19

Мосорук Ігнат Сергійович

20

Разініна Анастасія Вадимівна

21

Савінова Єва Валеріївна

22

Цілуйко Дар’я Андріївна

23

Іванова Анна Євгенівна

24

Кириловець Сергій Вікторович

25

Ковток Євгеній Ігорович

26

Ляшенко Дар’я Олегівна

27

Мальцева Ірина Віталіївна

28

Постніков Олександр Олександрович

29

Ратушний Олександр Ігорович

30

Ткаченко Тимур Олександрович

31

Білозерська Катерина Володимирівна

32

Дмитрієнко Софія Миколаївна

33

Кондратьєва Евеліна Сергіївна

34

Лобанова Марія Анатоліївна

35

Толстопят Аліна Володимирівна

36

Погребняк Ігор Віталійович

37

Величко Вероніка Миколаївна

38

Гармаш Єгор Ігорович

39

Пухтаєвич Софія Євгенівна

40

Чалий Максим Олексійович

41

Ярошенко Станіслава Дмитрівна

42

Бондаренко Анастасія Олександрівна

43

Женжера Вероніка Віталіївна

44

Лисенко Анастасія Миколаївна

45

Литвиненко Валерія Сергіївна

46

Стебновський Ігор Сергійович

47

Федяй Діана Євгенівна

48

Козир Владислав Тарасович

49

Супрун Данило Олександрович

50

Чорний Микита Сергійович

51

Гондар Данило Романович

52

Секретова Анастасія Миколаївна

53

Тимошенко Олександр Романович

54

Холодкова Аліна Олексіївна

55

Шкарупіло Даніїл Тарасович

56

Щербан Ірина Василівна

57

Коротун Аріна Юріївна

58

Кравченко Ярослав Євгенович

59

Лимаренко Глєб Дмитрович

60

Реуцький Максим Сергійович

61

Тітова Поліна Романівна

62

Вороніна Валерія Олександрівна

63

Кузніцова Анна Віталіївна

64

Сливка Анжеліка Русланівна

65

Циба Владислава Сергіївна

66

Щербина Дарина Іванівна

67

Воронцов Олег Станіславович

68

Григорова Віолета Романівна

69

Зюзюка Дар’я Андріївна

70

Сіроклин Анастасія Олександрівна

71

Ярмончик Валерія Олегівна

72

Андрущенко Дар`я Олександрівна

73

Гринько Олена Андріївна

74

Тарасов Максим Євгенійович

75

Толстопят Анастасія Володимирівна

76

Лакішек Анна Владиславівна

77

Прасолов Микита Ігорович

78

Шикунова Вікторія Олександрівна

79

Водолажська Єлизавета Юріївна

80

Клименко Поліна Валеріївна

81

Таволжанська Ірина Сергіївна

82

Тітова Софія Олександрівна

83

Шейченко Анастасія Сергіївна

84

Жак Дар’я Віталіївна

85

Григорова Владислава Андріївна

86

Ніязова Анастасія Юріївна

87

Малишева Аліна Альбертівна

88

Кваша Юлія Сергіївна

89

Гончаров Гліб Ігорович

90

Косолапова Діана Юріївна

91

Пономарьова Софія Ігорівна

92

Лелякова Таїсія Сергіївна

93

П‘явка Сніжана Федорівна

94

Ягодка Наталія Олегівна

95

Дубова Анастасія Романівна

96

Кашуба Олександра Андріївна

97

Гарна Елеонора Вадимівна

10

98

Книш Анна Сергіївна

10

99

Колесник Валерія Євгенівна

10

100

Кучеренко Катерина Дмитрівна

10

101

Нагаєць Лілія Дмитрівна

10

102

Мугурдінова Інна Ігорівна

11Б

103

Шпак Євгеній Богданович

11А

 

 

Переглядів: 197
Дата публікації: 12:30 26.05.2016
Директор школи

Гонта Валентина Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ДПА 2018
Новини пришкільного табору
Пошук
Версія для слабо- зорих