Публічна інформація | Шкільна документація | Протоколи засідань педагогічної ради | Протокол засідання педагогічної ради від 08.06.2016 року №6
Протокол засідання педагогічної ради від 08.06.2016 року №6

Куп'янська загальноосвітня школа І-Ш ступенів №1

Куп’янської міської ради Харківської області

 

Протокол

засідання педагогічної ради

08.06.2016 №6

 

Голова – В.О Гонта

Секретар – С.Я. Обушко

Присутні: 58 осіб (список додається)

 

Порядок денний:

  1. Про перевід учнів 9-х класів до 10 класу.

(доповідач Алтанець Н.А.).

 

1. СЛУХАЛИ:

Алтанець Н.А., заступника директора з навчальної роботи, яка зазначила, що згідно з Законом України "Про загальну середню освіту", Положенням про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.12.2014 № 1547, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.02.2015 за № 157/26602, 95, відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.07.2015 за № 924/27369 на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів 9-х класів та результатів державної підсумкової атестації у 2015/2016 начальному році учні 9-х класів переводяться до 10 класу. За підсумками річного оцінювання знань учнів та державної підсумкової атестації 5 учнів претендують на отримання свідоцтва про базову загальну середню освіту з відзнакою.

 

ПОСТАНОВИЛИ:

    1. Перевести з 9 до 10 класу 95 учнів:

З 9-А до 10-А класу таких учнів:

  1. Білоусов Данило Вікторович

  2. Болдир Ілона Віталіївна

  3. Бондар Дмитро Анатолійович

  4. Борисенко Владислав Дмитрович

  5. Герасименко Едуард Сергійович

  6. Гонтар Олександр Сергійович

  7. Гоцева Катерина Андріївна

  8. Григор’єв Єгор Олегович

  9. Григорова Аліна Вікторівна

  10. Громова Єлизавета Володимирівна

  11. Дігтярьов Андрій Вікторович

  12. Карасько Володимир Віталійович

  13. Книш Єлизавета Романівна

  14. Коваль Станіслав Олександрович

  15. Костромідіна Діана Григорівна

  16. Лифар Катерина Геннадіївна

  17. Нагурна Анастасія Ігорівна

  18. Олепір Максим Олександрович

  19. Пономаренко Віталій Валентинович

  20. Пятенко Сергій Артемович

  21. Семерак Микола Віталійович

  22. Таран Євгенія Олександрівна

Усього – 22 учні.

З 9-Б до 10-Б класу таких учнів:

  1. Гарна Вікторія Сергіївна

  2. Герман Анна Сергіївна

  3. Гладка Вікторія Михайлівна

  4. Григоров Артем Андрійович

  5. Жилінська Аріна Андріївна

  6. Зайцева Єлизавета Романівна

  7. Калюга Богдана Вікторівна

  8. Коновалов Віталій Володимирович

  9. Ляшенко Антон Дмитрович

  10. Назаров Дмитро Сергійович

  11. Наливайко Олексій Андрійович

  12. Нетреба Микита Андрійович

  13. Остапенко Наталія Олегівна

  14. Пилипенко Андрій Сергійович

  15. П’янов Олександр Володимирович

  16. Распасенко Родіон Валерійович

  17. Рибальченко Микита Олександрович

  18. Романов Микола Віталійович

  19. Семенов Олександр Олегович

  20. Стельмах Наталія Анатоліївна

  21. Фатюшина Анна Олександрівна

  22. Хлань Сергій Вікторович

  23. Шпраха Ніна Анатоліївна

Усього – 23 учні.

З 9-В до 10-В класу таких учнів:

  1. Білозерська Вікторія Володимирівна

  2. Гармаш Максим Сергійович

  3. Гончаренко Данило Геннадійович

  4. Гримайло Єгор Ігоревич

  5. Гринько Ірина Андріївна

  6. Дорошенко Матвій Олександрович

  7. Забіренко Марія Олександрівна

  8. Ключко Ігор Олександрович

  9. Колісніченко Михайло Андрійович

  10. Короткова Лілія Володимирівна

  11. Котляр Марія Олександрівна

  12. Крахмальов Дмитро Сергійович

  13. Кузнєцова Анастасія Олегівна

  14. Кузьміна Валерія Олександрівна

  15. Кукса Катерина Валеріївна

  16. Куценко Вікторія Віталіївна

  17. Куценко Микита Володимирович

  18. Лобас Анастасія Дмитрівна

  19. Мальцева Валерія Олександрівна

  20. Пономарьова Олександра Валентинівна

  21. Промський Максим Іванович

  22. Пронькіна Юлія Олександрівна

  23. Сергієнко Яна Олександрівна

  24. Сікачов Олег Іванович

  25. Соболєв Микита Сергійович

  26. Шовгеня Єлизавета Володимирівна

  27. Щербан Сергій Васильович

  28. Щокова Богдана Сергіївна

Усього – 28 учнів.

З 9-Г до 10-Г класу таких учнів:

  1. Богданова Марія Олександр.

  1. Борисенко Микита Костянтин.

  1. Ващенко Вадим Романович

  1. Вернигора Анжела Олександрівна

  1. Вороніна Анастасія Олександрівна

  1. Видиш Дмитро Сергійович

  1. Гринчий Наталія Олександр.

  1. Гриценко Максим Юрійович

  1. Ківшар Ольга Віталіївна

  1. Козир Владислав Миколайович

  1. Конченко Марина Миколаївна

  1. Коробцов Олександр Ігорович

  1. Костенко Роман Олександр.

  1. Крива Анастасія Сергіївна

  1. Лещенко Артур Олексійович

  1. Манишин Теодор Мирослав.

  1. Овередний Владислав Серг.

  1. Ольшевська Карина Сергіївна

  1. Поляков Антон Сергійович

  1. Третяк Артем Владиславович

  1. Троценко Віталій Романович

  1. Черняк Ігор Борисович

Усього – 22 учні.

1.2. Здійснити замовлення на оформлення свідоцтва про базову загальну середню освіту з відзнакою 5 учням: Григорову Артему Андрійовичу, Калюзі Богдані Вікторівні, Білозерській Вікторії Володимирівні, Лобас Анастасії Дмитрівні, Мальцевій Валерії Олександрівні

 

Голова педради В.О. Гонта

 

Секретар С.Я. Обушко

 

 

 

 

 

Список працівників Куп’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Куп’янської міської ради Харківської області

 

  1. Алтанець Наталія Аскенівна

  2. Атаманова Галина Петрівна

  3. Блохіна Лілія Борисівна

  4. Бондарєва Олена Іванівна

  5. Бріткіна Любов Григорівна

  6. Герасименко Олена Олександрівна

  7. Гонта Валентина Олександрівна

  8. Губар Лариса Юріївна

  9. Датов Фелікс Миколайович

  10. Дєєва Ольга Юріївна

  11. Должанський Іван Іванович

  12. Жадановська Юлія Миколаївна

  13. Жовтоног Любов Вікторівна

  14. Загоруйко Оксана Ярославівна

  15. Ілюшина Олена Андріївна

  16. Ільєнко Валентина Іванівна

  17. Каменюка Наталія Миколаївна

  18. Кашуба Оксана Олександрівна

  19. Келеп Галина Олексіївна

  20. Кириловець Світлана Петрівна

  21. Ківшарь Вікторія Миколаївна

  22. Кобченко Інна Геннадіївна

  23. Колесник Валентина Павлівна

  24. Колісник Аліна Анатоліївна

  25. Кононенко Андрій Вікторович

  26. Коньшина Тетяна Миколаївна

  27. Коробов Сергій Петрович

  28. Коробова Світлана Миколаївна

  29. Косяк Олександр Володимирович

  30. Крахмальова Олена Іванівна

  31. Кудрявцева Валенина Олександрівна

  32. Ланевська Людмила Прокопівна

  33. Лисенко Олена Анатоліївна

  34. Мартиненко Павло Вадимович

  35. Мироненко Олена Володимирівна

  36. Міщук Антоніна Григорівна

  37. Обушко Світлана Яківна

  38. Павлюк Наталія Іванівна

  39. Паращич Валентина В’ячеславівна

  40. Петренко Ольга Володимирівна

  41. Повелиця Ніна Василівна

  42. Погребняк Олександр Іванович

  43. Пономарьова Галина Володимирівна

  44. Прасолов Ігор Васильович

  45. Руднєва Людмила Анатоліївна

  46. Рябих Світлана Сергіївна

  47. Сасса Надія Михайлівна

  48. Сердюкова Ганна Анатоліївна

  49. Сметанська Лариса Олександрівна

  50. Стороженко Наталя Григорівна

  51. Тимохіна Ірина Григоріївна

  52. Урденко Людмила Веніамівна

  53. Федяй Людмила Іванівна

  54. Фефілова Галина Євгенівна

  55. Хомік Сніжана Миколаївна

  56. Хорошко Аліна Юріївна

  57. Чала Людмила Миколаївна

  58. Щирий Олег Віталійович

 

 

Переглядів: 121
Дата публікації: 12:29 08.06.2016
Директор школи

Гонта Валентина Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ДПА 2018
Новини пришкільного табору
Пошук
Версія для слабо- зорих